خانه Xboxone شایعات از ساخت دو کنسول جدید توسط مایکروسافت خبر می‌دهد

شایعات از ساخت دو کنسول جدید توسط مایکروسافت خبر می‌دهد

6 ثانیه خوانده شده
0
0
4
شایعات از ساخت دو کنسول جدید توسط مایکروسافت خبر می‌دهد

شایعات از ساخت دو کنسول جدید توسط مایکروسافت خبر می‌دهد

 

در کنفرانس شرکت مایکروسافت در E3 2018 بود که «فیل اسپنسر» مدیر بخش اکس‌باکس اعلام کرد این شرکت کار ساخت نسل بعدی کنسول‌های خود را آغاز کرده است

شایعات از ساخت دو کنسول جدید توسط مایکروسافت خبر می‌دهد

در کنفرانس شرکت مایکروسافت در E3 2018 بود که «فیل اسپنسر» مدیر بخش اکس‌باکس اعلام کرد این شرکت کار ساخت نسل بعدی کنسول‌های خود را آغاز کرده است. حال به تازگی و طبق گزارشی که یک سایت تکنولوژی با نام Thurrott منتشر کرده، مایکروسافت به طور همزمان روی یک کنسول نسل بعدی و یک پلتفرم استریم کار می‌کند.

کار کردن روی یک کنسول نسل بعدی چیزی بود که انتظارش را داشتیم، اما نکته جالب کار کردن این شرکت روی یک پلتفرم استریم است. طبق این گزارش، این پلتفرم قرار است سخت‌افزار ساده‌ای داشته باشد و تنها قابلیت‌های این خواهد بود که از کنترلر پشتیبانی و تصاویر را به صفحه نمایش منتقل کند. همچنین قرار است این پلتفرم ارزان قیمت باشد. در ادامه این گزارش ذکر شده که مایکروسافت قصد دارد تا از سرورهای سرویس Azure خود در این امر بهره بگیرد؛ کاری که قبلا برای Xbox One هم انجام شده بود.

سایت Thurrott در ماه ژوئن نیز خبری منتشر کرده بود مبنی بر این که نسل بعدی کنسول‌های مایکروسافت در حال حاضر با اسم رمز Scarlett شناخته می‌شوند. در همان زمان در کنفرانس مایکروسافت بود که اسپنسر از ساخت کنسول نسل بعد و همچنین یک سرویس جدید استریم بازی خبر داد.

  بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
  مطالب بیشتر از این نویسنده admin
  بارگذاری بیشتر در Xboxone

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بررسی کنید

  قاب موبایل با شبیه سازی گوش انسان!

  قاب موبایل با شبیه سازی گوش انسان!       یک تولید کننده محصولات الکترونیکی …