خانه تلفن هوشمند بازی‌هایی برای غیرگیمرها

بازی‌هایی برای غیرگیمرها

17 ثانیه خوانده شده
0
0
7
بازی‌هایی برای غیرگیمرها

بازی‌هایی برای غیرگیمرها

 

بازی‌ها از نشان دادن عکس‌العمل‌های سریع و حل پازل‌های دشوار، گسترده‌تر هستند و تقریبا هر شخصی می‌تواند بازی‌هایی را تجربه کند که با کمترین چالش، روایت‌گر داستان‌هایی به خوبی فیلم‌ها و رمان‌های مشهور باشد.

 

۱- Episode: Choose Your Story

آیا تا بحال خودتان را در حال داد زدن روی کاراکترهای یک برنامه تلویزیونی و یا یک فیلم سینمایی دیده‌اید؟ فریادهایی مانند «نه، لعنتی این کار رو نکن!»، «بهش بگو چه احساسی نسبت بهش داری…» و چیزهایی از این دست. Episode: Choose Your Story حاوی چندین سناریوی مختلف است که در آن می‌توانید ماجراجویی‌های خودتان در داستان را انتخاب کنید و کاراکترها، دیالوگ‌ها و در نهایت روایت داستان را بر عهده بگیرید. در این بازی انواع و اقسام ژانرها برای انواع سلایق وجود دارد؛ از رومنس و درام گرفته تا سبک راز‌آلود و ترسناک.

در محتوای عمیق Episode ماجراجویی‌های بسیار زیادی بر اساس فرانچایزهای محبوبی مانند Pitch Perfect، Mean Girls، Clueless و Pretty Little Liars وجود دارد که به علاقمندان این سبک توصیه می‌کنیم این بازی زیبا را به هیچ وجه از دست ندهند. یا حتی اگر دوستی را می‌شناسید که گیمر نیست اما طرفدار سریال‌های نام‌برده است، معرفی کردن این بازی به او می‌تواند لحظات سرگرم کننده‌ای را برایش به ارمغان آورد.

بازی‌هایی برای غیرگیمرها

۲- Choices: Stories You Play

Choices طیف وسیعی از از داستان‌هایی سرگرم کننده را در اختیارتان قرار می‌دهد که به نوعی می‌توان نام «ماجراجویی خودت را انتخاب کن» را روی سبک آن گذاشت. کاراکترهایی که به طور درخشنده‌ای نقاشی شده‌اند گویی از صفحه نمایش بیرون می‌آیند و تعاملات احساسی بین آن‌ها شما را به حرکت وا می‌دارد. پوشاندن لباس‌های مناسب و حفظ ظاهر کاراکتر اصلی یکی از بزرگترین‌ بخش‌های این بازی بوده و در لحظات کلیدی از بازی، باید تصمیم بگیرید که بهترین نحوی که می‌توانید در آن لحظه ظاهر شوید به چه شکل است. اغلب اوقات، این‌که کاراکتر روبروی‌تان چه فکری راجع به شما می‌کند، به نحوه‌ی پوشش شما بستگی دارد. درست مانند آنچه در زندگی واقعی اتفاق می‌افتد.

اما باید این نکته را درنظر گرفت که برداشت‌ها و تصمیمات سطحی و از روی ظاهر، تنها آغازیست بر آن‌چه در روند بازی اتفاق خواهد افتاد. یک دستگاه عجیب و غریب در محل کاری آزمایشگاهی برایتان جذاب است و آن را بررسی می‌کنید یا آن را به حال خودش رها می‌کنید؟ جواب همکار گستاخ خود را می‌دهید یا با اون خوش‌برخورد خواهید بود؟ این‌که کاراکتر شما در بازی چگونه رفتار خواهد کرد کاملا به شخص شما بستگی دارد؛ چه در یک سفینه‌ی فضایی لوکس نشسته باشید، چه در حال پرسه زدن در راهروهای مدرسه.

بازی‌هایی برای غیرگیمرها

  بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
  مطالب بیشتر از این نویسنده admin
  بارگذاری بیشتر در تلفن هوشمند

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بررسی کنید

  دانلود فیلم ۱۰ گیگابایتی تنها در ۱۰ ثانیه!

  دانلود فیلم ۱۰ گیگابایتی تنها در ۱۰ ثانیه!     بزرگترین شرکت مخابراتی در کره جنو…